Голованівська селищна рада

Кіровоградська область, Голованівський район

Проєкти рішень №16 «Проєкти рішень 16 сесії восьмого скликання»

Кількість переглядів: 253
Скликання: 8 скликання
Сесія: 16 сесія
Тип документу: Проєкти рішень
Дата: 25.12.2021
Автор: Проєкти рішень шістнадцятої сесії
Номер документу: 16
Назва документу: Проєкти рішень 16 сесії восьмого скликання
Прикріплені файли:
 1. Про Програму економічного і соціального розвитку Голованівської селищної ради на 2022 рік (12.29 МБ)
 2. Про затвердження Плану роботи Голованівської селищної ради на 2022 рік. (0.03 МБ)
 3. Про затвердження тарифів на соціальні послуги (0.04 МБ)
 4. Про затвердження переліку об’єктів для проведення громадських робіт на території селищної ради в тому числі для відбування порушниками громадських робіт, як адміністративного стягнення та засудженими до кримінальних покарань на 2022 рік (0.03 МБ)
 5. Про затвердження Програми культурно-мистецького розвитку Голованівської селищної ради на 2022-2026 роки (0.06 МБ)
 6. Про затвердження видів суспільно корисних робіт для порушників на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді оплачувальних суспільно-корисних робіт (0.03 МБ)
 7. Про надання згоди на безоплатну передачу з комунальної власності Голованівської селищної територіальної громади до комунальної власності Побузької селищної ради об’єкту нерухомості приміщення фельдшерсько-акушерського пункту села Люшнювате (0.05 МБ)
 8. Про затвердження структури та штатної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голованівської селищної ради в новій редакції (0.16 МБ)
 9. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Милешкіній Ользі Миколаївні (0.02 МБ)
 10. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Олійнику Сергію Дмитровичу (0.02 МБ)
 11. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Левітчуку Миколі Сидоровичу (0.02 МБ)
 12. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Пахолюку Вадиму Олександровичу (0.02 МБ)
 13. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Швець Любові Миколаївні (0.02 МБ)
 14. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Каніболоцькому Дмитру Анатолійовичу (0.02 МБ)
 15. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Гедз Вікторії Василівні (0.02 МБ)
 16. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Міщенко Наталії Василівні (0.02 МБ)
 17. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Кирилюку Сергію Сергійовичу (0.02 МБ)
 18. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Калмикову Олександру Володимировичу (0.02 МБ)
 19. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр.Сторожук Світлані Миколаївні (0.02 МБ)
 20. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Симчуку Івану Григоровичу (0.02 МБ)
 21. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Литвиненко Людмилі Віталіївні (0.02 МБ)
 22. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Масній Лілії Анатоліївні (0.02 МБ)
 23. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Усатюку Миколі Володимировичу (0.02 МБ)
 24. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Паламарчуку Сергію Федоровичу (0.02 МБ)
 25. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Паламарчук Вірі Ростиславівні (0.02 МБ)
 26. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Поліщук Тетяні Андріївні (0.02 МБ)
 27. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Поліщук Мілі Олександрівні (0.02 МБ)
 28. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Пугач Маргариті Владиславівні (0.02 МБ)
 29. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Яровому Олександру Борисовичу (0.02 МБ)
 30. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Рябову Володимиру Івановичу (0.02 МБ)
 31. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Яровому Сергію Олександровичу (0.02 МБ)
 32. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Олійнику Віктору Омельяновичу (0.02 МБ)
 33. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Колесниченку Миколі Леонідовичу (0.02 МБ)
 34. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Колесниченко Наталії Володимирівні (0.02 МБ)
 35. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Колесниченку Леоніду Миколайовичу (0.02 МБ)
 36. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Захарченко Інні Олександрівні (0.02 МБ)
 37. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Жарову Віталію Петровичу (0.02 МБ)
 38. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Ризі Юрію Дмитровичу (0.02 МБ)
 39. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Рошці Михайлу Івановичу (0.02 МБ)
 40. Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Рошці Олені Михайлівні (0.02 МБ)
 41. 1.Про затвердження проєкту землеустрою та надання у власність земельної ділянки гр. Загородному Владиславу Юрійовичу (0.02 МБ)
 42. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Сологубу Олександру Сергійовичу (0.02 МБ)
 43. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Лівітчуку Олександру Миколайовичу (0.02 МБ)
 44. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Качконоженко Любові Павлівні (0.02 МБ)
 45. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Соболевській Олені Іванівні (0.02 МБ)
 46. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Арутюнян Дарині Тарасівні (0.02 МБ)
 47. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Лавренко Олені Віталіївні (0.02 МБ)
 48. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Мушинській Валентині Валеріїні (0.02 МБ)
 49. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Танчинцю Михайлу Михайловичу (0.02 МБ)
 50. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Гордійчук Майї Василівні (0.02 МБ)
 51. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Антонюк Тетяні Аврамівні (0.02 МБ)
 52. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Розвозчику Володимиру Миколайовичу (0.02 МБ)
 53. 5555.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Кульчицькій Світлані Володимирівні (0.02 МБ)
 54. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Брижатюк Валентині Яківні (0.02 МБ)
 55. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Становичу Володимиру Олексійовичу (0.02 МБ)
 56. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Галюку Аркадію Володимировичу (0.02 МБ)
 57. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Шрамку Василь Вікторовичу (0.02 МБ)
 58. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Соханевичу Віталію Олеговичу (0.02 МБ)
 59. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Бугаю Юрію Володимировичу (0.02 МБ)
 60. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Яровенку Віктору Олександровичу (0.02 МБ)
 61. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Волосенко Наталії Леонідівні (0.02 МБ)
 62. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Яровому Олегу Олександровичу (0.02 МБ)
 63. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Яровому Олександру Борисовичу (0.02 МБ)
 64. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Бадурі Михайлу Леонідовичу (0.02 МБ)
 65. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Богуцькому Ігорю Сергійовичу (0.02 МБ)
 66. 3.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Богуцькій Анастасії Андріївні (0.02 МБ)
 67. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди терміном на 10 років на земельних торгах в формі аукціону (0.03 МБ)
 68. Про надання у власність земельної ділянки гр. Пахолюк Ларисі Петрівні (0.02 МБ)
 69. Про надання у власність земельної ділянки гр. Ветушняк Аллі Вікторівні (0.02 МБ)
 70. Про надання у власність земельної ділянки гр. Зелененькому Олександру Анатолійовичу (0.02 МБ)
 71. Про надання у власність земельної ділянки гр. Клименку Володимиру Миколайовичу (0.02 МБ)
 72. Про надання у власність земельної ділянки гр. Олійнику Андрію Миколайовичу (0.02 МБ)
 73. Про надання у власність земельної ділянки гр. Одайській-Асауленко Альоні Валеріївні (0.02 МБ)
 74. 4.Про надання у власність земельної ділянки гр. Кирилюку Петру Семеновичу (0.02 МБ)
 75. Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду терміном на 10 років земельної ділянки гр. Яровій Тетяні Іванівні (0.02 МБ)
 76. Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду терміном на 15 років земельної ділянки гр. Швецю Сергію Степановичу (0.02 МБ)
 77. Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду терміном на 10 років земельної ділянки гр. Топольнику Володимиру Івановичу (0.03 МБ)
 78. 5.Про затвердження проєкту землеустрою та надання в оренду терміном на 49 років земельної ділянки ПП «ДНІПРО» (0.02 МБ)
 79. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Загородній Тетяні Леонідівні (0.02 МБ)
 80. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Гончаренку Костянтину Васильовичу (0.02 МБ)
 81. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Гончаренко Марині Іванівні (0.02 МБ)
 82. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Андреєвій Юлії Володимирівні (0.02 МБ)
 83. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Гончаренко Раїсі Іванівні (0.02 МБ)
 84. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Гончаренку Василю Жоржовичу (0.02 МБ)
 85. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду терміном на 10 років гр. Гончаренко Тетяні Василівні (0.02 МБ)
 86. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Загородній Марині Олександрівні (0.02 МБ)
 87. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в  оренду терміном на 10 років гр. Мельничук Валентині Ігорівні (0.02 МБ)
 88. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Одовійчук Наталії Анатоліївні (0.03 МБ)
 89. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Карабенюк Тамарі Дмитрівні (0.02 МБ)
 90. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Маринич Олені Валеріївні (0.02 МБ)
 91. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Войченко Людмилі Тимофіївні (0.02 МБ)
 92. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Жарову Олександру Петровичу (0.02 МБ)
 93. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років гр. Спирідонову Вадиму Олександровичу (0.02 МБ)
 94. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років гр. Спиридонову Олександру Володимировичу (0.02 МБ)
 95. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років ТОВ «Голоче» (0.02 МБ)
 96. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років ТОВ «Голоче» (0.02 МБ)
 97. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років з наступним правом викупу ТОВ АПК «Розкішна» (0.02 МБ)
 98. 6.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років з наступним правом викупу ТОВ АПК «Розкішна» (0.02 МБ)
 99. 7.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 років гр. Ковалю Артуру Володимировичу (0.02 МБ)
 100. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в постійне користування Голованівській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі Голованівської селищної ради (0.02 МБ)
 101. Про внесення змін до рішення сесії Голованівської селищної ради від 30.11.2021 року № 432 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Лабенку Віталію Руслановичу» (0.02 МБ)
 102. Про внесення змін до рішення сесії Голованівської селищної ради від 30.11.2021 року № 429 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Цомпелю Володимиру Павловичу» (0.02 МБ)
 103. Про внесення змін до рішення сесії Голованівської селищної ради від 12.03.2021 року № 136 «Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки» (0.02 МБ)
 104. 8.Про внесення змін до рішення сесії Голованівської селищної ради від 16.09.2021 року 312 «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки» (0.02 МБ)
 105. 9.Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання її у власність гр. Горячковській Галині Олексіївні (0.02 МБ)
 106. 10. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність шляхом поділу та зміною цільового призначення земельної ділянки гр. Мисливому Іллі Миколайовичу (0.03 МБ)
 107. 11. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок (за рахунок раніше сформованих) гр. Свиду Назару Петровичу (0.02 МБ)
 108. 12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки натурі (на місцевості) та надання в оренду земельної ділянки терміном на 15 років ПрАТ «КИЇВСТАР» (0.03 МБ)
 109. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (0.02 МБ)
 110. 13. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (0.02 МБ)
 111. 14.Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин Голованівської селищної ради на 2021-2025 роки (0.02 МБ)
 112. 15.Про внесення змін до договорів оренди (0.03 МБ)
 113. 15. Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки (0.03 МБ)
 114. 16.Про затвердження технічної документації та надання у власність земельної ділянки (0.03 МБ)
 115. 17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мішіну Миколі Миколайовичу (0.03 МБ)
 116. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення гр. Степановій Ірині Геннадіївні (0.02 МБ)
 117. 18.Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення гр. Галюку Олегу Вікторовичу (0.02 МБ)
 118. Про затвердження проєкту землеустрою зміною цільового призначення земельної ділянки гр. Напханюк Ользі Іванівні (0.02 МБ)
 119. 19.Про затвердження проєкту землеустрою зі зміною цільового призначення земельної ділянки гр. Корж Людмилі Дмитрівні (0.02 МБ)
 120. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Голованівської селищної ради на 2021 рік за 12 місяців минулого року (0.08 МБ)
 121. Про внесення змін до Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, осіб з інвалідністю, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2021- 2025 роки (0.04 МБ)
 122. Про внесення змін і доповнень до Положення Голованівської селищної ради про порядок надання одноразової грошової матеріальної допомоги (0.03 МБ)
 123. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу прав на них на земельних торгах (аукціоні) (0.03 МБ)
 124. Про внесення змін до рішення сесії від 21 грудня 2021 року № 478 «Про затвердження цільової соціальної програми «Дитяче харчування» Голованівської селищної ради на 2021-2025 роки» в новій редакції» (0.05 МБ)
 125. Про внесення змін до рішення сесії від 21.12.2021 року № 475 «Про бюджет Голованівської селищної територіальної громади  на 2022 рік» (0.03 МБ)
 126. Про затвердження Програми «Безпечне правосуддя» на території Голованівської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області на 2022 рік (0.04 МБ)
 127. Про внесення змін до рішення сесії від 30.11.2021р. №370 «Про внесення змін до рішення сесії від 15.01.2021р. №61 «Про затвердження Програми «Розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна ра (0.06 МБ)
 128. Про затвердження організаційної структури та штатної чисельності працвників Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна районна лікарня» Голованівської селищної ради у новій редакції (0.21 МБ)
 129. Про затвердження переліку надання адміністративних послуг (0.12 МБ)
 130. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою (0.03 МБ)
 131. Про безоплатну передачу з балансу Голованівської селищної ради на баланс КНП «Голованівська ЦРЛ» автомобіля (0.03 МБ)
 132. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС та вшанування пам’яті загиблих на 2021- 2025 роки (0.05 МБ)
 133. Про внесення змін до соціальної програми «Молодь Голованівщини » Голованівської селищної ради на 2021- 2025 роки (0.05 МБ)
 134. Про затвердження в новій редакції Переліку другого типу об’єктів комунального майна Голованівської селищної ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону (0.04 МБ)

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь