Рішення №87 від 27 серпня 2021 року
ГОЛОВАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Голованівська селищна рада
Голованівського району Кіровоградської області
Виконавчий комітет
Рішення
від 27 серпня 2021 року №87
смт Голованівськ
Про встановлення опіки та
призначення опікуна
Керуючись статтями 140, 146 Конституції України, підпунктом 4 пункту «б» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 55, 56, 58, 61, 62, 63 Цивільного кодексу України, статтею 243 Сімейного кодексу України, пунктами 35, 37, 42 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», враховуючи висновок комісії з питань захисту прав дитини, розглянувши документи та заяву громадянки Кіктєвої Людмили Володимирівни щодо призначення її піклувальником над дитиною-сиротою Янович Анастасією Андріївною, виконавчий комітет Голованівської селищної ради
ВИРІШИВ:
1. Встановити піклування над неповнолітньою Янович Анастасією Андріївною, 20 серпня 2005 року народження.
2. Призначити громадянку Кіктєву Людмилу Володимирівну, 1960 року народження, жительку м. Первомайськ Миколаївської області піклувальником над неповнолітньою Янович Анастасією Андріївною, 2005 року народження.
3. Місце проживання дитини визначити за місцем проживання піклувальника за адресою: вул. Гвардійців Родимцева, будинок 59, корпус А, квартира 16, м. Первомайськ Миколаївської області.
4. Звернути увагу Кіктєвої Людмили Володимирівни, що відповідно чинного законодавства піклувальник несе персональну відповідальність за життя, здоров’я, фізичний і психічний розвиток дитини, яка перебуває під піклуванням, також зобов’язаний вживати заходи щодо захисту цивільних прав та інтересів підопічного.
5.Зобов’язати піклувальника:
5.1. В місячний термін після прийняття цього рішення звернутись до органу соціального захисту населення за місцем своєї реєстрації щодо призначення соціальної допомоги на підопічну Янович А.А.
5.2. Проводити медичне обстеження підопічної двічі на рік та надавати відповідні висновки про стан здоров’я дитини відділу у справах дітей, сім’ї та надання соціальних послуг Голованівської селищної ради
6. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.
Перший заступник селищного голови Дмитро ГРАБОВИЙ