Голованівська селищна рада

Кіровоградська область, Голованівський район

Рішення №55 від 23 червня 2021 року  

Дата: 24.06.2021 16:34
Кількість переглядів: 284

 

 

ГОЛОВАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Голованівська селищна рада

Голованівського району                        Кіровоградської області

Виконавчий комітет

Рішення

 

від 23 червня 2021 року                                                                  №55

 

                                                 смт Голованівськ

Про затвердження висновку

відділу у справах дітей, сім’ї та

надання соціальних послуг

Голованівської селищної ради

про підтвердження місця 
 проживання дитини

Філюк Софії Ігорівни,

17 червня 2013 року народження

для її тимчасового виїзду за межі України

 

Розглянувши висновок від 18 червня 2021 року про підтвердження місця проживання дитини Філюк Софії Ігорівни, 17 червня 2013 року народження, для її тимчасового виїзду за межі України, заяву Головатюк Анни Олександрівни, документи, передбачені пунктом 72Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», встановлено, що дитина, зареєстрована за адресою: вул. Соборна, буд. 85, кв. 1, смт Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області, проживає разом з заявником за адресою: вул. Соборна, буд. 85, кв. 1, смт Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною другою статті 19, частиною п’ятою  статті 157  Сімейного кодексу України, пунктом 72Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. № 866, відповідно до протоколу № 5 від 18 червня 2021 року засідання комісії з питань захисту прав дитини, беручи до уваги відсутність інформації про наявність рішення суду про визначення місця проживання дитини з іншим із батьків або відкриття провадження у справі щодо визначення місця проживання дитини, виконавчий комітет Голованівської селищної ради

 

В И Р І Ш И В:

 

1. Затвердити висновок відділу у справах дітей, сім’ї та надання соціальних послуг Голованівської селищної ради про підтвердження місця проживання дитини Філюк Софії Ігорівни, 17 червня 2013 року народження разом з матір’ю Головатюк Анною Олександрівною для її тимчасового виїзду за межі України

( додається).

 

2. Заявника повідомлено про необхідність інформування відділу у справах дітей, сім’ї та надання соціальних послуг Голованівської селищної ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну та про відповідальність, передбачену частиною сьомою статті 184  Кодексу України про адміністративні правопорушення за умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України.

 

3. Це рішення пред’являється під час перетинання державного кордону України та діє протягом одного року з дня набрання ним законної сили.

   

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

Перший заступник селищного голови                 Дмитро ГРАБОВИЙ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого

комітету селищної ради

від 23.06.2021року   № 55

 

ВИСНОВОК
 про підтвердження місця проживання дитини
 

Філюк Софії Ігорівни, 17 червня 2013 року народження

для її тимчасового виїзду за межі України

 

18 червня 2021 року

 

Шляхом вивчення заяви громадянки Головатюк Анни Олександрівни про необхідність підтвердження місця проживання дитини Філюк Софії Ігорівни, 17 червня 2013 року народження, для її тимчасового виїзду за межі України, документів, поданих заявником до відділу у справах дітей, сім’ї та надання соціальних послуг Голованівської селищної ради, відвідування дитини за місцем її проживання, встановлено, що дитина, зареєстрована за адресою: вул. Соборна, буд. 85, кв. 1, смт Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області, проживає разом із заявником за адресою:             вул. Соборна, буд. 85, кв. 1, смт Голованівськ, Голованівського району, Кіровоградської області.

Заявника повідомлено про необхідність інформування відділ у справах дітей, сім’ї та надання соціальних послуг Голованівської селищної ради про повернення дитини в Україну протягом місяця з дня в’їзду в Україну та про відповідальність, передбачену частиною сьомою статті 184  Кодексу України про адміністративні правопорушення за умисне порушення встановленого законом обмеження щодо строку перебування дитини за межами України.

 

 

 

Перший заступник селищного голови                           Дмитро ГРАБОВИЙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГОЛОВАНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Голованівська селищна рада

Голованівського району                        Кіровоградської області

Виконавчий комітет

Рішення

 

від 23 червня 2021 року                                                                  №56

 

                                                 смт Голованівськ

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь