Голованівська селищна рада

Кіровоградська область, Голованівський район

Чи може бути відмовлено роботодавцю в отриманні компенсації витрат на оплату праці переселенців?

Дата: 03.05.2022 08:55
Кількість переглядів: 116

Питання – відповідь

 

Чи може бути відмовлено роботодавцю в отриманні компенсації витрат на оплату праці переселенців?

Фото без опису

Порядком надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 331 (із змінами, внесеними постановою від 06.04.2022 № 415, далі – Порядок), визначені умови для її отримання.

Зокрема визначено, що у разі невідповідності роботодавця вимогам Порядку приймається рішення щодо відмови у наданні компенсації.

Таке ж негативне рішення приймається, якщо працевлаштована особа не відповідає критеріям Порядку.

Пунктом 2 Порядку передбачено, що компенсація не надається роботодавцям, які є бюджетними установами та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь