Голованівська селищна рада

Кіровоградська область, Голованівський район

Чи потрібен агентству трудового лізингу дозвіл для провадження діяльності?

Дата: 25.10.2022 15:16
Кількість переглядів: 110

Фото без опису

Чи потрібен агентству трудового лізингу дозвіл для провадження діяльності?

 

Ні, не потрібен.

Нагадаємо, що статтею 39 Закону України «Про зайнятість населення» було передбачено, що діяльність суб'єктів господарювання - роботодавців, які наймають працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в іншого роботодавця на умовах трудових договорів (агентства трудового лізингу), мала здійснюватися на підставі дозволу, виданого Державним центром зайнятості.

З 15 жовтня 2022 року набрав чинності Закон України від 21 вересня 2022 року № 2623-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні і надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном», яким, серед іншого, внесені зміни до статті 39 Закону України «Про зайнятість населення». Норма, яка передбачала необхідність отримання дозволу, виключена із Закону України «Про зайнятість населення».

Є питання сфери зайнятості – звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування.

Ми маємо Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами https://t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь