Голованівська селищна рада

Кіровоградська область, Голованівський район

Звіт селищного голови про виконану роботу за 2022 рік

Дата: 13.12.2022 09:26
Кількість переглядів: 180

Доброго дня, шановні депутати, запрошені!

     В першу чергу, хочу сказати, що цей рік був надзвичайно складний, з 24  лютого всі наші плани були переорієнтовані на потреби воєнного часу.

Соціально-культурна сфера    

У соціально-культурній сфері громади постійна увага була спрямована на забезпечення стабільного функціонування закладів та поліпшення якості надання ними послуг населенню.

    Освітянська галузь громади має бюджет на 2022 рік – 95,1 млн грн., з них: за рахунок державного бюджету — 42,942,9 млн грн. Видатки на оплату праці з нарахуваннями становлять – 77,8  млн грн (у 2022 році педагогічним працівникам громади виплачено оздоровчі на суму 2221,1 тис. грн, щорічну грошову винагороду в розмірі одного посадового окладу на загальну суму 2041,7 тис. грн та надбавку за вислугу років на загальну суму 4018,6 тис. грн за кошти субвенції та місцевого бюджету), оплачено енергоносії – 10,1 млн грн, харчування - 2,9 млн грн, медикаменти – 33,5 тис.грн та інші видатки.

          У поточному році було придбано:

- матеріалів для ремонту укриттів по Голованівському ліцею та філіях на суму 135,0 тис.грн.

-автошин для автобусів на 105,4 тис.грн.,

-здійснено монтаж охоронної сигналізації на суму 33,3 тис.грн.

- для закладу дошкільної освіти «Малятко» придбано генератор на суму 28,5 тис.грн, насос для котельні на суму 19,1 тис.грн. та матеріали для ремонту укриття у сумі 25,0 тис.грн.;

-генераторів на суму 28,5 тис.грн.,

-будівельних матеріалів для ремонту Розкішненської філії для проживання ВПО на 450,0 тис.грн.,

-будівельних та господарчих матеріалів для Троянської філії для проживання ВПО на суму 400,0 тис.грн.,

-місця компактного проживання ВПО укомплектовані ліжками, матрацами, ковдрами, подушками, постільною білизною, посудом. Проведено тендер по закупівлі паливних матеріалів, об’єкти забезпечені твердим паливом, генераторами. Благодійна організація OCHA Ukraine надає допомогу в облаштуванні модульної котельні в Троянському гуртожитку.

 

- на фізкультуру та спорт  заплановано на 2022 рік - 2,4 млн. грн., з них на оплату праці з нарахуваннями  – 2,1 млн.грн., на енергоносії 145,1 тис.грн, на ремонт Голованівської КДЮСШ витрачено - 48,4 тис.грн. (опалення та ремонт підлоги).

           З метою  створення та підтримання належного рівня безпеки в освітньому середовищі у відділі освіти, молоді та спорту Голованівської селищної ради введено посаду   вихователя  безпеки (спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі).  Це перший пілотний проєкт, який впроваджується в Україні за ініціативи Міністерства внутрішніх справ.

Відповідно до розпорядчих документів Кіровоградської ОВА, відділу освіти, молоді та спорту на території громади  було створено психологічний хаб, до складу якого входять всі психологи й соціальні педагоги установ та закладів освіти. Учасники хабу надають психологічну допомогу дітям та дорослим.

 

На охорону здоров’я для повноцінного функціонування Голованівської ЦРЛ та Центру первинної медико-санітарної допомоги виділено з селищного бюджету 21,5 млн.грн., з них: на енергоносії – 4,6 млн.грн., медикаменти за засоби захисту - 681,5 тис.грн, на придбання медичного обладнання – 8,0 млн.грн.

Для закупівлі обладнання для Голованівської ЦРЛстаном на сьогодні проведено процедури закупівлі та укладено  угоди на медичне обладнання

Система ендоскопічна для

лапороскопічної хірургії                                                  3492480 грн.

Відеогастроскоп                                                                3060093 грн. 

Ліжко-крісло акушерське                                                  621456 грн.

Фетальний монітор      370828,34 грн+409094,66 грн.(державний  бюджет)=779923грн.  

Глибинний насос                                                                  37740  грн. 

 

Бюджет галузі культура  на 2022 рік складає  7,6 млн. грн., в тому числі на оплату праці з нарахуваннями заплановано 6,1 млн. грн., на енергоносії 1,2 млн.грн.

Протягом року здійснювалися видатки основних виплат соціальних гарантій - індексація заробітної плати, корегування відпускних, виплата матеріальної допомоги  на оздоровлення при наданні щорічної відпустки.

В КЗ "Центр культури та дозвілля" за ініціативи ЮНІСЕФ  заплановано  відкриття дитячого простору.  Основна цільова аудиторія таких точок - це сім’ї з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах; сім’ї, де є діти з інвалідністю; багатодітні сім’ї; сім’ї із постраждалих громад; діти та матері, які постраждали від насильства. Для організації роботи проєкту  було здійснено поточний ремонт  дитячої кімнати в КЗ «ЦКтаД».

На території громади працюють 7 пунктів «Незламності», які надають  послуги інтернет-зв'язку, харчування, підзарядки телефонів,  мають запас медикаментів  та  питної води.

 

                               Соціальний  захист та соціальне забезпечення

          

           Обсяг коштів профінансований з початку поточного року на соціальний захист та соціальне забезпечення складає 6,1 млн.грн, а саме:

          - надання підтримки внутрішньо переміщеним особам – 172,4 тис.грн. (13,6 тис.грн. – на лікування 2-х діток, 112,6 тис.грн – придбання харчових продуктів, 46,2 тис.грн. – придбання великодніх подарунків для дітей;

          - інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 453,6 тис.грн. (надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих воїнів під час

 воєнних дій на території України – 258,3 тис.грн.,  учасникам бойових дій на території Республіки Афганістан, інших держав, матерям і вдовам загиблих воїнів інтернаціоналістів – 69 тис.грн., малозабезпеченим верствам населення – 126,3 тис.грн.);

- забезпечення соціальними послугами за місцем проживання (територіальний центр) – 5,3 млн.грн.;

- компенсаційні виплати за пільговий проїзд – 78,4 тис.грн.;

- та інші виплати 95,6 тис.грн.

 

 Станом на листопад місяць надано виплачено та надано послуг:

Відповідно до Програми соціальної підтримки учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС та вшанування пам’яті загиблих на 2021-2025 роки:

 

-    69 тисяч гривень  учасникам бойових дій на території інших держав ;

-    15 тисяч гривень на лікування військового, який брав безпосередню участь у бойових діях;

-    180000,00 грн на поховання членам сімей загиблих, які брали безпосередню участь у бойових діях починаючи з 24 лютого;

     -  88967,0 грн матеріальної допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах.

Відповідно до Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, осіб з інвалідністю, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи було здійснено такі виплати:

 

-    6874,00 грн для забезпечення санаторно-курортним лікуванням;

     -   150000 грн  матеріальна допомога дружинам померлих ліквідаторів на ЧАЕС, смерть яких пов’язана з ліквідацією аварії на ЧАЕС.

 

Крім того, було організовано підвіз та видачу:

наборів осінньо-зимового одягу та взуття дітям віком від 2 до 9 років з-поміж ВПО, що проживають на території Голованівської селищної ради від Кіровоградського обласного хабу;

продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб від World Central Kitchen;

продуктів харчування, засобів гігієни, м’якого інвентарю, одягу мікс, місткостей для води від Кіровоградської ОВА;

- холодильника, пральної машини для місць компактного проживання ВПО від релігійної організації управління Кропивницької Єпархії Православної церкви України;

- засоби гігієни від Благодійної організації «Територія Успіху»;

-  подушки, ковдри, матраци, кухонні набори, рушники від Громадської організації «Десяте квітня» для місць  компактного проживання ВПО та для внутрішньо переміщених осіб, які проживають в приватних будинках на території громади;

- набори постільної білизни для місць компактного проживання ВПО від Організації «Червоний Хрест» України;

- засоби гігієни, ліжка, матраци, подушки, ковдри, набори постільної білизни, рушники від Благодійної організації «Восток СОС» для Троянського відділення стаціонарного догляду;

- засоби гігієни, одяг мікс, подушки, ковдри від Голованівської районної ради;

-  побутова техніка, меблі від ГО OCHA Ukraine для Троянського МКП;

- ковдри, постіль, простирадла від ГО «Лікарі без кордонів».

        

Житлово-комунальне господарство

         Для  забезпечення  діяльності водопровідно-каналізаційного господарства із селищного бюджету профінансовано кошти в сумі 1,6 млн.грн., з них на придбання насосів та ремонт водогонів - 670,1 тис.грн.,

На придбання генераторів виділено 245,0 тис.грн. 

        Фінансування видатків по благоустрою населених пунктів за 10 місяців становить 2,3 млн.грн., з них на ремонт електромереж – 98,3 тис.грн., придбання пилок, газонокосилок, запчастин, паливно-мастильних та інших матеріалів – 652,7 тис.грн.

Окрема подяка нашим старостам за організацію робіт з благоустрою в населених пунктах нашої громади, хочу відзначити, що в кожному селі працюють працівники благоустрою, які фінансуються з бюджету селищної ради, також хочу відзначити соціально-відповідальний бізнес за допомогу в цьому нелегкому напрямку роботи.

 

Волонтерська діяльність

Жителями громади та працівниками структурних підрозділів селищної ради за період з 24 лютого було зібрано, перероблено  та передано на потреби ЗСУ, ТРО, для жителів деокупованих територій, внутрішньо переміщених осіб -  продуктів харчування, домашньої випічки, консервів овочевих, консервів м’ясних,

консервів рибних, сала, овочів, фруктів, круп, макаронів, борошна, цукру, олії, засобів гігієни, солі, кондитерських виробів, чаю, кави, тютюнових виробів, одягу більше ніж сто двадцяти тонн.

Тільки  працівниками селищної ради та її структурних підрозділів було зібрано та передано на потреби ЗСО, ТРО більш ніж 350000 грн. 

          Окремої уваги заслуговує допомога старост,  керівників закладів освіти та жителів громади в організації тимчасового та довготривалого прихистку ВПО. А це більш ніж 2 тис. осіб за весь період.

З кінця лютого 2022 року працівники освітньої та культурної галузей, жителі громади, старости здійснювали волонтерську роботу спрямовану на підтримку військових та жителів деокупованих територій: виготовляли маскувальні сітки, готову їжу, організовували збір речей та одягу для переселенців, долучились до збору коштів для придбання приладів нічного бачення, інструментів, балончиків з паливом, засобів особистої гігієни для бійців 121 бригади ТРО, керівники гуртків БДЮТу, працівники закладів культури безкоштовно відшивали  «розгрузки», постільну білизну, чергували на харчоблоці. Фахівці Центру культури та дозвілля  тричі провели акцію «Зупинись,

послухай пісню! Допоможи ЗСУ», зібрані кошти в сумі 38 тис. грн  були перераховані на потреби армії. А наші спортсмени провели благодійні турніри з волейболу та футболу, команди переможці передали призові  та зібрані від глядачів кошти, а це більш ніж 20 тис. грн на потреби ЗСУ.

У весняно-літній період на базі Голованівського БДЮТу працював волонтерський центр, який забезпечував переселенців одягом, ковдрами, постільною білизною, іграшками, продуктами гігієни та харчування, крім того, було проведено серію реабілітаційних майстер-класів для дітей з Київської, Харківської, Луганської, Донецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської областей. Зараз у Голованівському БДЮТі триває постійна акція з виготовлення окопних свічок.

Завдяки співпраці селищної ради з міжнародними громадськими організаціями 40 соціально незахищених сімей з-поміж ВПО безкоштовно забезпечені дровами.

 

 

Аудіозвіт про пророблену роботу селищного Голови Цобенка С.О. за 2022рік


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь