Голованівська селищна рада

Кіровоградська область, Голованівський район

Інформаційне повідомлення про продаж об`єкта малої приватизації – окремого майна - гаража А загальною площею 22,07 кв. м, за адресою:  Кіровоградська обл., Голованівський  р-н, смт Вільшанка, вул. Миру,  30-а, гараж 1

Дата: 10.04.2024 14:47
Кількість переглядів: 51

Інформаційне повідомлення

Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області

Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях про продаж об`єкта малої приватизації – окремого майна - гаража А загальною площею 22,07 кв. м, за адресою:
 Кіровоградська обл., Голованівський  р-н, смт Вільшанка, вул. Миру,  30-а, гараж 1
 

1) Інформація про об’єкт приватизації.

Найменування об’єкта приватизації: гараж А загальною площею 22,07 кв.м. (далі – Об’єкт приватизації).

Місцезнаходження: Кіровоградська обл., Голованівський (Вільшанський)* р-н,
 смт Вільшанка, вул. Миру,  30-а, гараж 1.

Назва та контактні дані балансоутримувача: Східний офіс Держаудитслужби 
 (код за ЄДРПОУ 40477689), адреса: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 22, корпус 2, телефони 722-22-71.

Відомості про об’єкт (нерухоме майно):

Назва

Адреса розташування

Загальна площа, (кв. м)

Реєстраційний номер

Функціо-нальне викори-стання

Підстава виникнення права власності

Форма власності та власник

Гараж А загальною площею 22,07 кв.м

Кіровоград-ська обл., Голованівсь-кий  (Вільшан-ський)* р-н, смт Вільшанка, вул.Миру30-а, гараж 1

22,07

1226816135243

1242.1 Гаражі наземні

Витяг з Держав-ного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію  права власності від 25.10.2018, індексний номер 142610952

 

Державна,  Державна аудиторська служба України, (код за ЄДРПОУ 40165856)

*згідно з постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів» Вільшанський район ліквідовано та утворено Голованівський район, до складу якого увійшла, в тому числі, територія Вільшанської селищної територіальної громади. 

Об`єкт приватизації: гараж А загальною площею 22,07 кв.м (рік побудови 1970; фундамент – камінь бутовий; стіни  цегляні; покрівля азбофанера; перекриття дерев`яний настил; підлога бетонна).

Земельна ділянка під Об’єктом приватизації окремо не виділена.

 

Станом на 29.03.2024 Об’єкт приватизації в оренді не перебуває.

 

2) Інформація про аукціон.

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону: 25 квітня 2024 року.

Після опублікування інформаційного повідомлення електронна торгова система автоматично встановлює для кожного електронного аукціону дату та час його проведення.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

 

3) Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта.

Приватизація Об`єкта приватизації здійснюється відповідно до вимог Законів України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами), «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння процесам релокації підприємств в умовах воєнного стану та економічного відновлення держави», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2018 №432 (із змінами).

Покупець Об’єкта приватизації повинен відповідати  вимогам, передбаченим у статті 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами).

 

Стартова ціна об’єкта  для:

             - аукціону без умов – 84,24 гривні (без урахування ПДВ);

             - аукціону із зниженням стартової ціни  42,12 гривні (без урахування ПДВ);

             - аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 42,12 гривні (без урахування ПДВ);

    - повторного аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (у разі якщо аукціон за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій визнано таким, що не відбувся, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» (із змінами))42,12 гривні (без урахування ПДВ).

 

На остаточну ціну продажу нараховується ПДВ.

 

            Розмір гарантійного внеску для:

- аукціону без умов – 16,85 гривень (без урахування ПДВ);

- аукціону із зниженням стартової ціни 8,42 гривень (без урахування ПДВ);

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 8,42 гривень (без урахування ПДВ);

   - повторного аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 8,42 гривень  (без урахування ПДВ).

 Для об’єкта приватизації, два аукціони з продажу якого будуть визнані такими, що не відбулися, у випадках, передбачених абзацом третім частини шостої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», розмір гарантійного внеску встановлюється в розмірі, який є більшим:

- 50 відсотків стартової ціни об’єкта малої приватизації;

- 30 розмірів мінімальних заробітних плат станом на 1 січня року, в якому оприлюднюється інформаційне повідомлення.

 

Розмір реєстраційного внеску: 420,00 гривень

 

4) Додаткова інформація.

Найменування та ідентифікаційні коди за ЄДРПОУ одержувачів платежів, номери банківських та казначейських рахунків за стандартом IBAN у національній та іноземній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків (їх частини), реєстраційних внесків потенційних покупців та проведення переможцями аукціонів розрахунків за придбані об’єкти.

Оператор електронного майданчика здійснює перерахування гарантійного (за вирахуванням плати за участь в електронному аукціоні) та реєстраційного внесків на казначейські рахунки за такими реквізитами:

 

в національній валюті:

Одержувач: Регіональне відділення Фонд державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях 

Рахунок: UA958201720355549003000055549 (для перерахування реєстраційного внеску, плати за участь в електронному аукціоні та проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт малої приватизації – гараж А загальною площею 22,07 кв.м за адресою: Кіровоградська обл., Голованівський (Вільшанський) р-н, смт Вільшанка, вул. Миру,  30-а, гараж 1).

Рахунок: UA748201720355219003000055549 (для перерахування гарантійного внеску (за вирахуванням плати за участь в електронному аукціоні)).

Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ.

Код за ЄДРПОУ:  42767945.

Призначення платежу: (обов’язково вказати за що та за який об’єкт перераховуються кошти).

 

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними покупцями гарантійних та реєстраційних внесків розміщено за посиланням: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 

Час і місце проведення огляду об’єкта: у робочі дні з 10.00 до 16.00 за адресою: Кіровоградська обл., Голованівський (Вільшанський) р-н, смт Вільшанка, вул. Миру,  30-а, гараж 1, за попередньою домовленістю з представником балансоутримувача.

Контактна особа: представник балансоутримувача – заступник начальника відділу адміністративно-господарського забезпечення, документообігу та контролю виконавської дисципліни управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області - Лизун Алла Сергіївна, телефон (095) 504 47 26, адреса електронної пошти: Lyzunalla@ukr.net.

Найменування особи організатора аукціону: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, адреса: м. Дніпро, вул. Центральна, 6.

Представник організатора аукціону: Управління забезпечення реалізації повноважень у Кіровоградській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях, адреса: Кіровоградська обл., м. Кропивницький, вул. Княгині Ольги, 2, адреса вебсайту: https://www.spfu.gov.ua/ua/regions/kirovohrad.html.

Час роботи: понеділок – четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

 Відповідальна особа Восковщук Валентина Миколаївна, телефон для довідок:
 (0522) 33 24 00, адреса електронної пошти: kropyvnytskyi@spfu.gov.ua.

 

5) Технічні реквізити інформаційного повідомлення.

Дата і номер рішення органу приватизації про затвердження умов продажу Об’єкта приватизації: наказ Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях від 04.04.2024 № 12/01-107.

Унікальний код, присвоєний Об’єкту приватизації під час публікації переліку об’єктів, що підлягають приватизації, в електронній торговій системі: RAS001-UA-20230619-31296.

 

Період між:

- аукціоном без умов – аукціоном із зниженням стартової ціни: 6 робочих днів від дати оголошення аукціону;

- аукціоном із зниженням стартової ціни – аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 6 робочих днів від дати оголошення аукціону;

 

- аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій та повторним аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 6 робочих днів від дати оголошення аукціону.

 

Мінімальний крок для:

- аукціону без умов – 0,84 гривень;

- аукціону із зниженням стартової ціни 0,42 гривень;

- аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 0,42 гривень;

- повторного аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій –  0,42 гривень.

 

Місце проведення аукціону: аукціони будуть проведені в електронній торговій системі «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» (адміністратор).

 Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь