Голованівська селищна рада

Кіровоградська область, Голованівський район

Чи є об’єктом оподаткування сума коштів, яка сплачена резидентами – ЮО чи ФО навчальному закладу за навчання дитини з малозабезпеченої родини?

Дата: 27.05.2024 14:26
Кількість переглядів: 41

Чи є об’єктом оподаткування сума коштів, яка сплачена
резидентами – ЮО чи ФО навчальному закладу за
навчання дитини з малозабезпеченої родини?

 

Головне управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п.п. «є» п.п. 170.7.4 п. 170.7 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями не включається до оподатковуваного доходу цільова благодійна допомога, що надається резидентами – юридичними чи фізичними особами у будь – якій сумі (вартості) навчальному закладу у вигляді плати за навчання або за надання додаткових послуг з навчання особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю або дитини, в якої хоча б один із батьків є особою з інвалідністю; дитини-сироти, напівсироти; дитини з багатодітної чи малозабезпеченої родини; дитини, батьки якої позбавлені батьківських прав.

 

https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=27453

 

Головне управління ДПС у Кіровоградській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь